Hakkımızda

Dedem Ahşap'ın Yaşam Hikayesi

Hikayemiz

Nasıl Başladık?

Bir Akdeniz akşamı, denize karşı bakıp zaman geçirirken dünyamızı nasıl daha fazla güzelleştirebiliriz diye sorduk. Tüm o parıltılı dünya ve renklerin en güzel tonunu gittiğimiz yerlerde yanımızda nasıl taşıyabilirdik? Büyüsü bozulmuş bir dünyayı büyüleyebilir miydik?

İşte buradan hareketle, doğa ile uyumlu ,hem nostaljik hem de modern çizgiler içeren ürünleri geliştirme fikrine kapıldık. Macera bizi Doğanın farkedilmemiş güzelliklerinden endüstriyel sanayinin kirliliklerine dek sürükledi, ahşabın büyülü dünyası ile tanıştıkdan sonra ise cevabımızı bulmuştuk.

Böylece Dedem Ahşap yeni bir tüketüm kültürü öğesi olarak doğdu, Ahşabın ihtişamlı nüansını en doğal renklerle birleştirmiş olduk. Bunu yaparkende herkesin istediği şekilde üretilmesini ve hayatına renk katmasını sağlamak için endüstriyel malzemeler kullanmadık.

Günümüzde Ahşap

Çocuklarımızı ödüllendirmenin ve anı kutlamanın hayatlarımızı çok daha yaşanabilir kıldığına inanıyoruz.

Ancak sevgiyi hayata geçirenler, dünyanın dört bir yanında tutkuyla mutluluk peşinde koşan ve sevdiklerinin hayatlarına renk katan kimselerdir. Dünyayı tamamen yeni bir şekilde görmemize ve her an'ı ölümsüzleştirmemize yardımcı olan bu ahşap objeler, mümkün olan en harika ve yenilikçi ürünleri yaratmaya devam etmemiz için bize fazlasıyla ilham veriyor.

Dedem Ahşap olarak en büyük motivasyonumuz, insanların anın tadını birbirlerine iletebilmesini sağlamak, ve her an'ın içine mutluluk ve deneyim katabilmek. Çünkü günün sonunda hayatlarımızın en parıltılı anları sevdiklerimizle birlikte geçirdiğimiz güzel anılarda yatıyor.

Zamanın yavaş geçmesini dilediğiniz anlarda, daha fazla parıltı için Dedem Ahşap yanınızda.